Čtvrtá etapa Tour of Austria byla poznamenána tragickou událostí. Závod jako celek zrušen nebyl. ATT Investments rozšířil svou sbírku UCI bodů o dalších 35

Ve čtvrté etapě čekalo na závodníky nejvíc výškových metrů. Bohužel ve sjezdu z Großglockneru podlehl následkům pádu norský cyklista André Drege. Poslední etapa byla proto zrušena a výsledky se stanovily podle situace po čtvrté etapě. Za 9. místo Mártona Diny a 12. Jakuba Otruby získal tým dalších 35 UCI bodů

O tragické události se cyklisté i doprovod dozvěděli až po skončení etapy.

V ní se nepodařilo Michalu Schuranovi dostat do úniku, takže přišel o dres nejlepšího vrchaře a nakonec mu v této soutěži patřilo 4. místo.

Do cíle etapy, která opět končila na dlouhém kopci, přijeli v první dvacetičlenné skupině znovu i oba lídři Márton Dina a Jakub Otruba. Márton tím udržel 9. příčku, Jakub se posunul o jednu výš na 12. místo.

Etapu vyhrál Filippo Ganna (INEOS Grenadiers) před průběžným lídrem závodu Diegem Ulissim (UAE Emirates). Jelikož kvůli tragickému úmrtí byla poslední etapa zrušena, stal se Ulissi i celkovým vítězem závodu.

Devátá a dvanáctá pozice znamenala pro ATT Investments přísun dalších 35 UCI bodů.

Zásluhu na tom měli kromě těch, jejichž jména už zazněla, také Karel Camrda, Richard Riška, Jan Kašpar, který v úvodní etapě pracoval v úniku, a Filip Řeha, který skončil v soutěži o bílý dres na 11. místě z celkového počtu 48 závodníků, kteří byli v této věkové kategorii klasifikováni. Přitom lepší než Filip byli z kontinentální úrovně pouze dva jezdci development týmu Lidl-Trek.

Díky práci všech členů obsadil ATT Investments v týmové soutěži 5. místo, když se před ním umístily pouze tři WorldTeams UAE Emirates, Jayco AlUla a INEOS Grenadiers, a také druhodivizní italský VF Group - Bardiani CSF - Faizanè.

V sobotu a neděli se souběžně s rakouským etapákem zúčastnila pětičlenná sestava ATT Investments dvou jednorázových závodů ze seriálu Visegrad 4 Bicycle Race (1.2).

V sobotu ve Velké ceně Maďarska, která končila dvojím přejezdem Panonské vrchu, dokončil Matyáš Fiala na 6. místě coby druhý nejlepší z českých jezdců. V neděli v ještě profilově těžším závodě ho kompletně napodobil Dominik Neuman, tedy 6. místo a 2. nejlepší český cyklista.

Výsledky lze dohledat na procyclingstats.com, případně firstcycling.com.